FANTJE U9

Število ekip: 51
Število tekem: 12
Zmag: 4
Porazov: 7
Neodločeno: 1
Trener: Nejc Gričnik

DEKLETA U11

Število ekip: 26
Število tekem: 16
Zmag: 3
Porazov: 13
Neodločeno: 2
Trener: Patrik Urlaub

FANTJE U11

Število ekip: 92
Število tekem: 15
Zmag: 4
Porazov: 11
Neodločeno: 3
Trener: Nejc Gričnik

FANTJE U13

Število ekip: 102
Število ekip v 2. SKL: 54
Število tekem: 18
Število turnirjev: 9
Zmag: 11
Porazov: 7
1. del (skupina B): 3. mesto
2. del (skupina 3A): 2. mesto
3. del (skupina C3): 1. mesto
Končna uvrstitev v 2. SKL: 9. mesto
Končna uvrstitev skupaj: 57. mesto
Število ekip v MINI POKAL SPAR: 103
Uvrstitev v MINI POKAL SPAR: 64. mesto
Trener: Patrik Urlaub

FANTJE U15

Število ekip: 96
Število tekem: 24
Zmag: 18
Porazov: 6
1. del (skupina A, 2. SKL): 1. mesto
2. del (skupina B1, 1. SKL): 1. mesto
3. del (skupina 1B, 1. SKL): 4. mesto
Končna uvrstitev: 21. mesto
Trener: Aljoša Štraus

FANTJE U17

Število ekip: 78
Število ekip v 2. SKL: 42
Število tekem: 22
Zmag: 5
Porazov: 17
1. del (skupina E): 4. mesto
2. del (skupina C2): 5. mesto
3. del (skupina E1): 3. mesto
Končna uvrstitev v 2. SKL: 33. mesto
Končna uvrstitev skupaj: 69. mesto
Trener: Aljoša Štraus

 

V pokalu mladih - moške vrste se je klub uvrstil na 54. mesto med 87 ekipami. Nastopili smo s petimi kategorijami (U9, U11, U13, U15 in U17) in sodelovali v Mini pokalu Spar.

V pokalu mladih - ženske vrste se je klub uvrstil na 30. mesto med 32 ekipami. Nastopili smo z eno kategorijo (U11).

 

Vse uradne tekme v sezoni 2018/19:

Zap. št. Kategorija Datum Ura Domača ekipa Gostujoča ekipa Lokacija Rezultat
1. U17 29.9.2018 17:30 Lovrenc Drava U17 OŠ Lovrenc na Pohorju 47-109
2. U15 30.9.2018 15:00 Ptuj Lovrenc Gimnazija Ptuj 31-104
3. U13 6.10.2018 10:15 Dravograd Koroška Lovrenc OŠ Miklavž na Dravskem polju 54-29
4. U13 6.10.2018 11:30 Miklavž Lovrenc OŠ Miklavž na Dravskem polju 58-29
5. U17 6.10.2018 10:00 Radenska Creativ Sobota Lovrenc OŠ I M. Sobota 73-30
6. U15 7.10.2018 10:00 Lovrenc Dravograd Koroška OŠ Lovrenc na Pohorju 71-69
7. U13 13.10.2018 10:15 Miklavž Lovrenc Gimnazija Ptuj 70-22
8. U13 13.10.2018 11:30 Ptuj Lovrenc Gimnazija Ptuj 49-32
9. U17 13.10.2018 10:00 Lovrenc Šentjur Tajfun OŠ Lovrenc na Pohorju 65-81
10. U15 14.10.2018 10:00 Lovrenc Prebold 2014 OŠ Lovrenc na Pohorju 112-68
11. U17 20.10.2018 14:00 Drava U17 Lovrenc Gimnazija Ptuj 85-50
12. U15 21.10.2018 10:00 Lovrenc Ptuj OŠ Lovrenc na Pohorju 101-31
13. U17 24.10.2018 19:30 Lovrenc Radenska Creativ Sobota OŠ Lovrenc na Pohorju 64-65
14. U15 28.10.2018 9:00 Dravograd Koroška Lovrenc ŠD ŠpicD 39-51
15. U17 10.11.2018 10:00 Šentjur Tajfun Lovrenc OŠ Hruševec Šentjur 93-56
16. U15 11.11.2018 9:00 Prebold 2014 Lovrenc ŠD OŠ Prebold 74-98
17. U13 17.11.2018 9:30 Lovrenc Dravograd Koroška OŠ Lovrenc na Pohorju 27-64
18. U13 17.11.2018 12:00 Lovrenc Ptuj OŠ Lovrenc na Pohorju 20-0
19. U15 20.11.2018 17:00 Lovrenc Dravograd Koroška OŠ Lovrenc na Pohorju 49-38
20. U17 24.11.2018 10:00 Elektra Šoštanj Lovrenc ŠD Šoštanj 90-56
21. U17 1.12.2018 11:00 Borut Besedič - Čiro Lovrenc OŠ Bojana Ilicha 53-51
22. U13 8.12.2018 11:00 Borut Besedič - Čiro Lovrenc OŠ Bojana Ilicha 20-0
23. U13 8.12.2018 12:15 Lovrenc DKŠ Rogaška OŠ Bojana Ilicha 0-20
24. U17 8.12.2018 10:00 Lovrenc Rogaška OŠ Lovrenc na Pohorju 44-84
25. U15 9.12.2018 10:00 Lovrenc Ajdas Lenart OŠ Lovrenc na Pohorju 72-51
26. U15 16.12.2018 10:00 Lovrenc Celje OŠ Lovrenc na Pohorju 78-57
27. U17 22.12.2018 10:00 Lovrenc Keleja OŠ Lovrenc na Pohorju 60-68
28. U13 5.1.2019 9:30 Lovrenc DKŠ Rogaška OŠ Lovrenc na Pohorju 43-37
29. U13 5.1.2019 12:00 Lovrenc Borut Besedič - Čiro OŠ Lovrenc na Pohorju 56-27
30. U15 6.1.2019 10:00 Radenska Creativ Lovrenc OŠ I M. Sobota 40-63
31. U17 10.1.2019 17:00 Lovrenc Elektra Šoštanj OŠ Lovrenc na Pohorju 53-87
32. U17 12.1.2019 10:00 Lovrenc Borut Besedič - Čiro OŠ Lovrenc na Pohorju 63-54
33. U11D 13.1.2019 10:15 Cinkarna Celje B Lovrenc OŠ Bojana Ilicha 8-8
34. U11D 13.1.2019 11:30 Maribor Lovrenc OŠ Bojana Ilicha 12-4
35. U11 13.1.2019 10:15 AKK Branik B Lovrenc ŠD Slovenska Bistrica 8-8
36. U11 13.1.2019 11:30 KŠ Sani Bistrica Lovrenc ŠD Slovenska Bistrica 9-7
37. U15 13.1.2019 10:00 Lovrenc AKK Branik črni OŠ Lovrenc na Pohorju 63-45
38. U9 19.1.2019 10:15 Rogaška Lovrenc OŠ Majšperk 12-4
39. U9 19.1.2019 11:30 Haloze - Majšperk Lovrenc OŠ Majšperk 6-10
40. U11D 20.1.2019 10:15 Maribor Lovrenc Gimnazija Celje - Center 9-7
41. U11D 20.1.2019 11:30 Cinkarna Celje B Lovrenc Gimnazija Celje - Center 10-6
42. U17 24.1.2019 17:00 Hopsi Polzela Lovrenc ŠD Polzela 84-60
43. U17 26.1.2019 10:00 Lovrenc Hopsi Polzela OŠ Lovrenc na Pohorju 54-69
44. U11 27.1.2019 10:15 KŠ Sani Bistrica Lovrenc 2. osn. šola Celje 10-6
45. U11 27.1.2019 11:30 Keleja Lovrenc 2. osn. šola Celje 8-8
46. U15 27.1.2019 13:30 Ajdas Lenart Lovrenc ŠD Lenart 44-71
47. U17 30.1.2019 18:30 Rogaška Lovrenc ŠD Rogaška Slatina 103-40
48. U17 2.2.2019 10:00 Keleja Lovrenc 2. osn. šola Celje 65-54
49. U11D 3.2.2019 14:00 Lovrenc Cinkarna Celje B OŠ Lovrenc na Pohorju 8-8
50. U11D 3.2.2019 16:30 Lovrenc Maribor OŠ Lovrenc na Pohorju 5-11
51. U11 3.2.2019 9:00 Lovrenc AKK Branik B OŠ Lovrenc na Pohorju 10-6
52. U11 3.2.2019 11:30 Lovrenc Keleja OŠ Lovrenc na Pohorju 10-6
53. U15 3.2.2019 8:45 Celje Lovrenc 1. OŠ Celje 67-76
54. U15 10.2.2019 10:00 Lovrenc Radenska Creativ OŠ Lovrenc na Pohorju 81-52
55. U17 17.2.2019 10:00 Vrani Vransko Lovrenc ŠD Vransko 69-70
56. U15 27.2.2019 18:30 Dravograd Koroška Lovrenc ŠD ŠpicD 64-52
57. U13 2.3.2019 9:00 DKŠ Rogaška Lovrenc ŠD Janina 24-48
58. U13 2.3.2019 10:30 Lovrenc Borut Besedič - Čiro ŠD Janina 36-25
59. U9 9.3.2019 10:00 Haloze - Majšperk Lovrenc ŠD Rogaška Slatina 8-8
60. U9 9.3.2019 11:00 Rogaška Lovrenc ŠD Rogaška Slatina 12-4
61. U17 9.3.2019 10:00 Lovrenc Krško OŠ Lovrenc na Pohorju 79-42
62. U15 10.3.2019 9:00 AKK Branik črni Lovrenc Telov. Ljudski vrt, Maribor 48-67
63. U13 16.3.2019 9:30 Lovrenc Rogaška B OŠ Lovrenc na Pohorju 51-32
64. U13 16.3.2019 12:00 Lovrenc Drava U13 OŠ Lovrenc na Pohorju 46-33
65. U17 16.3.2019 14:30 Soperga Lovrenc ŠD Gimnazija Slov. Gradec 41-54
66. U11D 17.3.2019 10:00 Pomurje Lovrenc OŠ I M. Sobota 10-6
67. U11D 17.3.2019 11:15 Lovrenc Jelša Šmarje OŠ I M. Sobota 4-12
68. U15 17.3.2019 12:30 Slovan A Lovrenc Gimnazija Moste 88-32
69. U9 23.3.2019 9:30 Lovrenc Haloze - Majšperk OŠ Lovrenc na Pohorju 7-9
70. U9 23.3.2019 12:00 Lovrenc Rogaška OŠ Lovrenc na Pohorju 4-12
71. U17 23.3.2019 15:00 Lovrenc Vrani Vransko OŠ Lovrenc na Pohorju 67-73
72. U11 24.3.2019 10:00 Ljutomer Lovrenc ŠIC Ljutomer 12-4
73. U11 24.3.2019 11:15 Lovrenc Miki šport - Konjice ŠIC Ljutomer 4-12
74. U15 24.3.2019 10:00 Lovrenc Konjice - Zreče OŠ Lovrenc na Pohorju 55-54
75. U13 30.3.2019 9:00 Rogaška B Lovrenc ŠD Rogaška Slatina 0-20
76. U13 30.3.2019 10:00 Lovrenc Input Nazarje ŠD Rogaška Slatina 43-28
77. U11D 31.3.2019 9:00 Lovrenc Pomurje OŠ Lovrenc na Pohorju 6-10
78. U11D 31.3.2019 11:30 Lovrenc Jelša Šmarje OŠ Lovrenc na Pohorju 4-12
79. U11 31.3.2019 16:00 Lovrenc Ljutomer OŠ Lovrenc na Pohorju 4-12
80. U11 31.3.2019 18:30 Lovrenc Miki šport - Konjice OŠ Lovrenc na Pohorju 4-12
81. U15 31.3.2019 13:30 Lovrenc Ježica OŠ Lovrenc na Pohorju 73-69
82. U17 3.4.2019 18:00 Krško Lovrenc OŠ Jurij Dalmatin 84-66
83. U9 6.4.2019 16:00 Lovrenc Ljutomer OŠ Lovrenc na Pohorju 10-6
84. U9 6.4.2019 18:30 Lovrenc AKK Branik A OŠ Lovrenc na Pohorju 4-12
85. U17 6.4.2019 10:00 Lovrenc Soperga OŠ Lovrenc na Pohorju 95-71
86. U11 7.4.2019 9:00 Miki šport - Konjice Lovrenc ŠD Slovenske Konjice 11-5
87. U11 7.4.2019 10:15 Lovrenc Ljutomer ŠD Slovenske Konjice 6-10
88. U15 7.4.2019 10:00 Hrastnik Lovrenc ŠD Na logu, Hrastnik 96-70
89. U13 13.4.2019 10:00 Input Nazarje Lovrenc ŠD Nazarje 38-41
90. U13 13.4.2019 11:30 Lovrenc Drava U13 ŠD Nazarje 20-0
91. U11D 14.4.2019 11:00 Jelša Šmarje Lovrenc OŠ Šmarje pri Jelšah 10-6
92. U11D 14.4.2019 12:15 Lovrenc Pomurje OŠ Šmarje pri Jelšah 4-12
93. U15 14.4.2019 10:00 Lovrenc Slovan A OŠ Lovrenc na Pohorju 45-92
94. U15 20.4.2019 10:00 Konjice - Zreče Lovrenc ŠD Slovenske Konjice 80-61
95. U15 9.5.2019 17:30 Lovrenc Hrastnik OŠ Lovrenc na Pohorju 56-81
96. U11D 12.5.2019 9:00 Jelša Šmarje Lovrenc OŠ Šmarje pri Jelšah 12-4
97. U11D 12.5.2019 10:15 Lovrenc Pomurje OŠ Šmarje pri Jelšah 6-10
98. U11 12.5.2019 9:30 Lovrenc Billev Štore OŠ Lovrenc na Pohorju 8-8
99. U11 12.5.2019 12:00 Lovrenc Ajdas Lenart OŠ Lovrenc na Pohorju 20-0
100. U15 12.5.2019 11:00 Ježica Lovrenc OŠ Franceta Bevka 60-77
101. U9 18.5.2019 16:30 Lovrenc Ljutomer OŠ Franc Rozman Stane 11-5
102. U9 18.5.2019 17:30 AKK Branik A Lovrenc OŠ Franc Rozman Stane 12-4
103. U11 19.5.2019 9:00 Rogaška B Lovrenc ŠD Rogaška Slatina 10-6
104. U11 19.5.2019 10:00 Lovrenc Ajdas Lenart ŠD Rogaška Slatina 20-0
105. U9 25.5.2019 16:00 Ljutomer Lovrenc ŠIC Ljutomer 7-9
106. U9 25.5.2019 17:00 Lovrenc AKK Branik A ŠIC Ljutomer 4-12
107. U11D 26.5.2019 13:00 Pomurje Lovrenc OŠ I M. Sobota 12-4
108. U11D 26.5.2019 14:15 Lovrenc Akson Ilirija vzhod OŠ I M. Sobota 20-0
109. U11 1.6.2019 Billev Štore Lovrenc OŠ Štore 20-0
110. U11 1.6.2019 Lovrenc Rogaška B OŠ Štore 0-20
111. U11D 2.6.2019 Lovrenc Jelša Šmarje OŠ Lovrenc na Pohorju 20-0
112. U11D 2.6.2019 Lovrenc Akson Ilirija vzhod OŠ Lovrenc na Pohorju 20-0